منو
وضعیت آب و هوا
آمار سایت
کل بازدیدکنندگان: ۱۲۸۸۹
کل نمایش ها: ۱۷۶۱۵
بازدیدهای امسال: ۱۲۱۴
بازدیدهای این ماه: ۵۴
بازدیدهای امروز: ۲۰
نمایش های امروز: ۵۶
افراد آنلاين: ۳
بروزرسانی: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷

  • خانه
  • اخبار
  • بخشدار سرخ رود در مراسم روز دهیاران: از الویت های کار ما جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز بوده است

بخشدار سرخ رود:

از الویت های کار ما جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز بوده است

بخشدار سرخ رود محمودآباد جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز در روستاها را از الویت های مهم خود دانست .

احمد هاشمی بخشدار سرخ رود در مراسم بزرگداشت 14تیر، رو شهرداری و دهیاریها که با حضور نماینده و فرماندار شهرستان، روسای ادارات و دستگاههای اجرایی، دهیاران و پرسنل دهیاریها در شب گذشته برگزار شد، با اشاره به اینکه از برنامه های مهمی که در الویت در کار بخشداری بود جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز در روستا ها است ، اظهار کرد : ما در روستا ها با هر گونه تخلف در زمینه های تغییر کاربری غیر مجاز برخورد کرده تا اراضی کشاورزی در سطح روستاها حفظ شود  .

وی افزود : هدف ما آگاه سازی دهیاران از اینگونه ساخت و ساز ها بوده تا باعث پیشرفت رشد و توسعه در روستاها سطح شهر خود باشیم .

هاشمی خاطر نشان کرد : تغییر کاربری های غیر مجاز در روستاها همیشه باعث آسیب رسیدن به بافت آن روستا شده و اجازه کار و توسعه در زمینه کشاورزی از کشاورزان گرفته خواهد شد .

وی ادامه داد :  برخی از حوادثی که امروزه شاهد آن در سطح روستاهای خود هستم به خاطر عدم آگاهی دهیاران زحمت کش بوده و و ما باید با فرهنگ سازی و آموزش صحیح دهیاران و حتی مردم و مشارکت این دو قشر با یکدیگر از اینگونه موارد جلوگیری کنیم .

وی با بیان اینکه دهیاران باید مردم را تشویق به مشارکت در بهسازی روستاها کنند ، گفت : مشارکت بین مردم و دهیاران می تواند یکی از نقاط مشترک عالی بین آن ها بود که نهایت به توسعه و آبادی روستاها ختم می شود .

بخشدار سرخ رود گفت : مهمترین موضوعات مسائل فرهنگی و اجتماعی است و ما باید این را در دستور کار خود قرار داده تا بتوانیم شهر و روستایی توسعه یافته داشته باشیم .

چاپ
     تمام حقوق این سایت برای بخشداری سرخ‌رود محفوظ است.
Design & Developer:  www.amani-net.ir