منو
وضعیت آب و هوا
آمار سایت
کل بازدیدکنندگان: ۱۲۸۹۰
کل نمایش ها: ۱۷۶۱۶
بازدیدهای امسال: ۱۲۱۵
بازدیدهای این ماه: ۵۵
بازدیدهای امروز: ۲۱
نمایش های امروز: ۵۷
افراد آنلاين: ۴
بروزرسانی: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷

  • خانه
  • اخبار
  • فرماندار محمودآباد: اندیشه ی مبارزه با اسرائیل در اندیشه ی امام (ره ) بود .

فرماندار محمودآباد:

اندیشه ی مبارزه با اسرائیل در اندیشه ی امام (ره ) بود .

 

 

فرماندار محمودآباد گفت : اندیشه ی مبارزه با اسرائیل و رژیم صهیونیستی در اندیشه ی امام ( ره ) بسیار مهم بود.

 یحیی یوسف پور فرماندار محمودآباد در سخنرانی پس ار راهپیمایی روز قدس در بخش سرخ رود این شهرستان با بیان اینکه برگزاری روز قدس از اهمیت بالایی برخوردار است ، اظهار کرد : در شانزدهم مرداد ماه سال 58 حدود 8 ماه بعد از پیروزی انقلاب امام (ره ) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس اعلام کردند تا توجه تمام مسلمانان جهان به این مهم جلب شود .

وی افزود : امام  اندیشه های توسعه طلبانه رژیم صهیونیستی را را می شناخت و برای جلوگیری از خطرات آن ها این روز را مهم برشمرد و فلسطین برای مسلمانان از جایگاه خاصی برخوردار است.

یوسف پور رژیم صهیونیستی را به علت اندیشه های توسعه طلبانه  خطرناک دانست  و عنوان کرد : در اندیشه های این رژیم و نویسندگان آن این اندیشه موج می زند یعنی فقط به سرزمین فلسطین کفایت نمی کنند و تصمیم دارند تمامی سرزمین ها از عراق تا سوئیس را به تسخیر خود درآورند .

وی خاطرنشان کرد : اندیشه اقتصادی،  نظامی و شکاف بین کشورهای اسلامی از دیگر خطراتی است که این رژیم ایجاد می کند و جز نابودی منافع کشورهای مسلمان که نفت در راس آن است چیز دیگری نخواسته است .

فرماندار محمودآباد گفت : حدود 70 سال پیش سرزمین فلسطین در چنگال یهود گرفتار شد و مردم فلسطین آواره شدند این روز را روز هجرت نام گذاری کردند ، روز شکل گیری اسرائیل که از همان ابتدا اندیشه ی تسلط بر جامعه اسلامی را داشته است .

وی ادامه داد : علل داخلی همچون جدی نگرفتن رژیم صهیونیستی توسط مسلمان و حاکمان مسلمان هم  موجب شکل گیری این رژیم شده است .

 

چاپ
     تمام حقوق این سایت برای بخشداری سرخ‌رود محفوظ است.
Design & Developer:  www.amani-net.ir